20.12.2016 21:03


Vánoční besídka v Piknik Boxu přilákala na cukroví a adventní atmosféru

Autor: Karolína Hanzelková | Kurz: Stisk | Kategorie: Zpravodajství

Předvánoční atmosféry si návštěvníci mohli dopřát uprostřed Björnsonova sadu, kde byla v zasněženém Piknik Boxu uspořádána Vánoční besídka. Mlsné jazýčky mohly ochutnat napečené linecké cukroví nebo vánoční štolu, pro zahřátí byl připraven svařák.

Vánoční besídka v Piknikboxu. Foto: Karolína Hanzelková

Brno  Vánoční besídka v Piknik Boxu nalákala Brňany do Björnsonova sadu v úterý 20. prosince od čtyř do sedmi hodin. O předvánoční atmosféru se postarala dvojice majitelek Hanky a Magdalény, které tematicky vyzdobily svou unibuňkovou kavárnu, a které pro zájemce napekly cukroví, perníčky a jiné dobroty. Návštěvníky neodradily mínusové teploty ani čerstvý sníh.

Vánoční besídka v Piknikboxu. Foto: Karolína Hanzelková

Akce v zasněžené parkové kavárně byla určena jak pro okruh přátel a známých, tak i pro širokou veřejnost. "Vánoční besídka je takové naše poděkování pro Piknik Box crew, abychom si spolu mohli všichni užít vánovní atmosféru a pohodu. Je to ale i poděkování pro zákazníky, kteří k nám můžou přijít ochutnat naše cukroví nebo na svařák," uvedla spolumajitelka Piknik Boxu Magdaléna Grolichová.

Vánoční besídka v Piknikboxu. Foto: Karolína Hanzelková

Návštěníci se mohli zakousnout do tvarohové štoly nebo lineckého cukroví, zahřát se svařákem a vychutnat si čerstvou kávu pražírny Rebelbeans. Pro ty, kteří ještě nemají nakoupeny všechny vánoční dárky pro své nejbližší, měla děvčata z Piknik Boxu nachystány neotřelé jedlé dárky. "Koupil jsem si dvě balení mého oblíbeného slaného karamelu. Jeden si nechám a druhým obdaruju někoho z rodiny," uvedl návštěvník Michal Kvaček, který si besídku užil i přes mínusové teploty a lehkou sněhovou pokrývku.

Vánoční besídka v Piknikboxu. Foto: Karolína Hanzelková

Piknik Box v létě oslavil své první narozeniny. Oblíbenosti u veřejnosti se těší i přes proměnlivou otvírací dobu, která se odvíjí od počasí. Kavárna v minulosti pořádala již několik Restaurant dayů, zúčastnila se brněnského Týdne kávy a pravidelně láká Brňany na události spjaté s jídlem a různými dobrotami.

Klíčová slova: Piknik Box, Vánoce

Fotogalerie

Hodnocení příspěvku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 (1 - nejhorší, 5 - nejlepší)

Vkladání nových komentářů skončilo.